U vra nga ish-partneri në Itali, funerali i Klodiana Vefës të shtunën në Shqipëri, bashkia italiane hap llogari bankare për dy fëmijët jetimë
Komuniteti i Prokurorëve reagon pas kërcënimit ndaj jetës së kolegëve: Segmente të caktuara politike po krijojnë klimë që frymëzon sulme personale ndaj magjistratëve
Dosja ‘Gërdeci’/ “Mirëmbrëma dhe trupit gjykues aty”, Fatmir Mediu: Unë kam marrë përgjegjësinë time! Nuk e kam penguar hetimin
Para katër vitesh i vdiq bashkëshortja/ Ish-peshëngritësi me origjinë shqiptare, Pirro Dhima, rigjen dashurinë: Nuk më intereson çfarë thonë njerëzit. Jam mirë dhe kjo është ajo që ka rëndësi
“Ne jemi të çmendur. Për ne është një katastrofë”/ Ukraina alarmohet nga situata e brendshme amerikane: Shkarkimi i McCarthy kërcënon ndihmën e SHBA
Angli/ Autoritetet po hetojnë menaxhimin e spitalit ku infermierja “djallëzore” vrau 7 foshnja!
Sulmi në veri të Kosovës/ Ministri gjerman: Duhet të sigurohemi që historia të mos përsëritet
Nga Koçi te Gurra, vrasjet më të bujshme të zyrtarëve të drejtësisë nga grupi i Haxhiut, Tafani: Laerti nuk kursente as fëmijët
“Unë punoja 24 orë në ditë. Është një gënjeshtër e madhe”/ Ish-avokati i Donald Trump, Giuliani: Nuk kam pasur kurrë problem me alkoolin
“Jam e zhgënjyer dhe dua të di presionet që janë ndërmarrë ndaj KLSH”/ Ina Zhupa: Gjykimi për koncesionin e Butrintit do vazhdojë
VIDEO/ Arbnor Muja tregon klasin në Champions League, gol i sulmuesit shqiptar pas vetëm 3 minutash lojë
Serbët i vranë të atin, rrëfimi prekës i vajzës së Afrim Bunjakut: Nuk do mundem me u msu me mungesën e babës
Terroristët serbë i vranë të atin, rrëfimi prekës i vajzës së rreshterit Afrim Bunjaku: S’mundem me u msu me mungesën e babës, por jam krenare
Nisi lotaria e SHBA, ambasada: Kini kujdes nga mashtrimet
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale: Spitali i Tepelenës nuk do të mbyllet, por do të transferohet


GSH APP Get it on Google Play