Foto-galeri

FOTO/Dita e 15 e vendosjes se çadrës para kryeministrisë nga opozita!

11:51 - 04.03.17 gsh.al 

Koalicioni i opozitës është i gatshëm të ulet në çdo tryezë dialogu të vërtetë, me qëllim krijimin e një qeverie me bazë të gjerë që do e çojë vendin në zgjedhje.  Koalicioni opozitar, duke vlerësuar momentin kritik për Shqipërinë dhe shqiptarët për shkak të kërcënimit të zgjedhjeve dhe të votës së lirë dhe të ndershme nga krimi dhe droga me lidhje qeveritare, shpreh gatishmërinë për një tryezë dialogu të vërtetë dhe jo fasadë, me përfaqësuesit e partive të koalicionit qeveritar me qëllim krijimin e kushteve për zgjedhje të lira e të ndershme.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.