BLUETOOTH

Harrojnë “armiqësinë”, Noizy komplimenton Dafina Zeqirin

12:17 - 11.03.17 gsh.alPesë vjet më parë, Noizy dhe Dafina thuajse nuk flisnin fare me njëri-tjetrin për shkak të konflikteve të tyre. Megjithatë inatet e vjetra janë harruar dhe sot Noizy po e mbështet këngëtaren për suksesin e arritur. Reperi ka postuar këngën e re të Dafinës dhe ka shprehur suportin e tij. “Një tjetër nga Dafina, por këtë herë është internacionale. Le t’i tregojmë dashurinë dhe mbështetjen tonë. Më shumë shqiptarë po bëhen internacionalë. Punë e shkëlqyer”, -shkruan Noizy.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.