Foto-galeri

Kujdes, nuk janë ashtu siç mendoni

11:00 - 19.12.17 Gazeta Shqiptare

Po mendoni për një tattoo të ri? Po sikur të aplikonit teknologjinë e re 3D dhe të kishit tatuazhin e sa të personalizuar aq edhe të veçantë?!Zgjedhja është e juaj por ne mund t’ju themi me siguri se do të hutonit shumë njerëz.

Shikoni për më shumë fotot e mëposhtme:

Burimi: The Sun

J.L/gsh.al

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.