Foto-galeri

Pikturat e famshme në modele flokësh, këto foto do t’ju mahnitin

16:28 - 23.01.18 Gazeta Shqiptare

Që nga përhapja në mënyrë masive e rrjetit social ‘Instagram’ çdo ditë e më tepër aty shohim trende nga më të çuditshme të modës. Gjithmonë mund të keni parë ngjyra dhe modele flokësh që u kanë bërë të ngeleni të habitur.2E1ADD93-F343-48D8-93BC-13EE87E6EDC9 C9E3410B-9D77-4E7D-9A36-3987EBB332CC AFF1477C-1095-49C0-A5D5-DAF6FF98C017 7FB905DF-33CA-4917-9540-EADB6138AA86 3CC85184-FC9B-4F44-BDB7-F80D31AEED67 EE736AAA-988A-4139-9C53-8096131D193C AFF1477C-1095-49C0-A5D5-DAF6FF98C017 (1)
<
>

Por pavarsisht çdo lloj trajtimi të çuditshëm që mund të keni parë në ‘Instagram’ po bëjnë xhiro në të gjithë botën modelet e një stiliste flokësh e quajtur Ursula Goff, e cila flokët i trajton si telajo të një pikture.

Puna që kjo stiliste flokësh bën mund të quhet me të vërtetë art dhe nëse nuk na besoni atëherë shikojeni vetë dhe me siguri më pas do të na jepni të drejtë.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.