Foto-galeri

18 dhuratat që mund t’i bëni vetes për Shën Valentin

14:44 - 24.01.18 Gazeta Shqiptare

Dashuria për veten nuk duhet të mungojë kurrë. Prandaj pse jo, në ditën e të dashuruarve, ju mund t’i bëni vetës një dhuratë simbolike. Më pas, nëse jeni në një lidhje, sigurisht që edhe partnerit apo partneres suaj mund t’i dhuroni diçka.Shfletoni galerinë për të parë 18 sugjerime se çfarë mund t’i dhuroni vetes për Shën Valentin:

18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
<
>
Jastëk për trupin, për të reduktuar dhimbjet e mesit, shpinës dhe qafës

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.