Kronikë

FNSH dhe policia kontroll makinave luksoze në Elbasan

22:01 - 04.09.18 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

FNSH dhe policia kanë ushtruar kontrolle të imtësishme në gjithë qytetin e Elbasanit.
Mësohet se mbrëmjen e sotme policia ka ushtruar kontrolle rutinë në lagjen “5 maji”, teksa ato kanë vijuar dhe në disa zona të cilat njihen si më problematike në këtë qytet.

Siç bëhet me dije objekt i kontrolleve janë makinat luksoze. Kontrolle te ngjashme u kryen edhe një natë më parë në Shkodër.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.