Show-Bizz

Luana Vjollca i bën ‘zbor’ fotoshopit

12:57 - 28.09.18 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Luana Vjollca është një nga moderatorët më të suksesshme të ekranit. Përveç talentit ajo ka bërë për vete shumë fansa me format e saj thuajse perfekte. Që në fillimet e saj është aluduar se ajo ka kryer ndërhyrje në trupin e saj, por ajo e ka mohuar këtë gjë sa herë është pyetur nëpër intervista.
Nuk e mohojmë dot faktin se ajo është e bukur dhe format e saj janë bombastike por duket se në foton e saj të fundit i ka rrëshqitur dora paksa me fotoshopin. Le të kujtojmë se së shpejti ajo do t’i rikthehet në ekran me emisionin e saj ‘Shiko kush luan’.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.