Show-Bizz

Modelja e njohur jep lajmin për martesë, reagimet e fansave

12:06 - 28.09.18 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ajo është një prej figurave më të komentuara e më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Anna Lika. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në profilin e saj në “Instagram”, ku me fansat e saj ndan momente të ndryshme nga përditshmëria e saj. Por së fundmi aktorja i ka habitur të gjithë me një postim që ka bërë në “Instastory”, ku shkruan se shumë shpejt do të martohet.
Një fans i saj ka një kërkesë për aktoren, pasi i thotë “na bëj i dasmë”. Për këtë arsye Anna ka postuar një foto të një femre të veshur me fustanin e nusërisë dhe me buqetë në dorë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.