Show-Bizz

Meghan Markle mahnitëse në muajin e shtatë të shtatzanisë

08:30 - 13.02.19 Gazeta Shqiptare

Një grua shtatzënë e mrekullueshme dhe plot sharm. Kështu është dukur Dukesha e Sussex gjatë një eventi me Princin Harry. Meghan Markle mbante veshur një fustan ngjyrë krem të firmës Calvin Clain, i cili e bëntë princeshën të rrezatonte.Ajo e kishte shoqëruar fustanin me një pallto po aq të bukur me një çmim rreth 1000 euro. Meghan nuk i ka shpëtuar as takave edhe pse është shtatzënë, duke e bërë kështu veshjen të duket perfekte. Princesha e Sussex është në muajin e shtatë të shtatzanisë dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. J.K

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE