AKTUALITET

What’s your super power? 28 vjeçarja nga Tropoja me 2 universitete dhe 7 fëmijë

10:17 - 04.04.19 gsh
GSH APP Get it on Google Play

Sa prej 28-vjeçarëve të sotëm nuk janë ende gati të bëhen prindër? Apo ende nuk mendojnë të martohen? Epo ky nuk është rasti i Ajlin Alfredaj, që edhe pse është vetëm 28 vjeç ka 7 fëmijë dhe ka mbaruar dy fakultete. Rasti që ka mahnitur publikun është publikuar ditën e djeshme në emisionin “Ftesë në pesë”. Ajlin ka rrëfyer se ndjehet shumë e lumtur teksa sheh shtëpinë e mbushur me fëmijë. Nga ana tjetër 28-vjeçarja ka realizuar edhe ëndrrën e saj për t’u arsimuar. “Me pak sakrificë dhe vështirësi çdo nënë mund ta gjejë kohën për t’i bërë të gjitha”, tha Ajlina e cila ka sjellë në jetë tre herë binjakë si dhe vajzën që tashmë është vetëm 1 vjeç e gjysmë.
 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.