Kosova

Video/ Filmohet duke kryer marrëdhenie në makinën zyrtare, kush është deputeti shqiptar

11:09 - 20.04.19 gsh.al

Një zyrtar kosovar u filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në makinën e punës. Mediat kosovare po investigojnë për të zbuluar identitetin e tij, ndërsa institucionet heshtin. Ato nuk kanë pranuar të reagojnë në lidhje me zyrtarin që dyshohet se është deputet i Parlamentit të Kosovës.Kanë qenë kalimtarët ata që kanë filmuar pasi vunë re se në makinën zyrtare dy persona po kreyenin marrëdhënie seksuale.

Makinat zyrtare mund të përdoren vetëm prej ministrave, zv.ministrave, sekretarëve permanent dhe shefave të kabineteve.

Deri më tani, e vetmja gjë që dihet është se makinat me targa 4Z i përkasin Këshillit Gjyqësor të Kosovës dhe atij Prokurorial. Mirëpo asnjë nga këto institucione nuk kanë dhënë një përgjigje të saktë.

Zëdhënësja e Këshillit Gjyqësor të Kosovës, Ajshe Qorraj tha se nuk mbajnë përgjegjësi për këtë çështje ndërsa Këshilli Prokurorial nuk ka kthyer fare përgjigje.

E ulët: Seks në veturën zyrtare? / Rruga Prishtinë-Pejë!(pamje amatore)

Publiée par IndeksOnline sur Jeudi 18 avril 2019

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE