Foto-galeri

Ndryshimi drastik i Era Istrefit brenda pak viteve

09:34 - 28.08.19 gsh.al

Këngëtarja Era Istrefi, e nisi karrierën e saj në vitin 2013, teksa deri në vitin 2016 prodhoi muzikë për tregun vendor.Më pas me suksesin e këngës “Bonbon”, ajo arriti që të depërtojë në tregun ndërkombëtar të muzikës duke shënuar suksese të shumta.

Me kalimin e viteve, Era gjithmonë ka ndryshuar për mirë dhe është komplimentuar për paraqitjet e saj.

Ndërkohë, me kalimin e viteve ndryshimet duket se u bënë gjithnjë e më të dukshme.

Në vazhdim, ju sjellim disa imazhe të këngëtares Era Istrefi të shumë viteve më parë, dhe ndryshimet që ajo ka pësuar me kalimin e viteve. 

er4 er3 er2 er 1 era is era
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.