Aktualitet

Minj të ngordhur në thasët e miellit, sa e sigurt është buka që hamë?

11:45 - 29.08.19 gsh.al

Sa e sigurtë është cilësia e ushqimeve që konsumojmë, cilësia e bukës sonë të përditshme? Nga kontrollet shpesh ka rezultuar që shumë biznese në vend i mbajnë produktet që ne konsumojmë në kushte skandaloze.Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar biznesin e shtetasit Afrim Bici, pasi produktet mbaheshin në kushte të tmerrshme dhe skandaloze.

AKU ka publikuar foto dhe video, në të cilat shfaqen qartë minjtë e ngordhur në miell, por edhe parazitë të tjerë.

Më poshtë, po ju sjellim pamjet e tmerrit të magazinës së miellit dhe ushqimit për blegtorinë në Fushë-Krujë.

fff miu ua 57 4z 3z 2 z
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.