20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 17 Nëntor 1999/ Plas nje bombël gazi te fqinji. Digjet shtëpia e Kadaresë

07:00 - 17.11.19 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play
  • Gjirokastër, shkrumb e hi

Plas një bombël gazi te fqinji

Digjet shtëpia e Kadaresë

  • Speciale

Pas “Black-out”. Flasin specialistët

Rroftë gazi, taksa ulet me 5 %
Përse u zhytëm papritur me errësirë, cilat janë kontaktet më urgjente me vendet fqinjë dhe ç’duhet ndryshuar në politikat e energjetikës Shqiptare

  • Editorial

Tre shtyllat e shpresës

Shkrim nga Arian Çani

Që kjo të mos ndodhë më?

Specialistët e energjetikës shqiptare kanë kohë që japin zgjidhje por kanë kohë që nuk i dëgjon askush. Kryeministri i sapozgjedhur Ilir Meta dje bëri mirë që “u rebelua”. Shkarkoi krerët  e KESH-it dhe emëroi në krye të institucionit më të varfër të Shqipërisë, Farudin Hoxhën, një nga njerëzit më të mençur dhe më të pasur me ide që po të realizohen do të rikthenin shpresën e vrarë dhe një mirëqenie minimale për njerezit që popullojnë këtë vend.

  • Frikë nga atentatet

Jaho Salihi ikën në Kosovë

  • Vodhën taksën e solidaritetit

Poçi shkarkon 116 policë

 

 

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.