Media

Plas sherri në studio/ “Jeni të pandershëm. I shërbeni Ramës”, Monika Kryemadhi shpërthen në ‘Top channel’

21:27 - 12.12.19 Gazeta Shqiptare

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka qenë mjaft e ashpër me mediat në përgjithësi për trajtimin e fatkeqësisë së tërmetit. “Bëni punën e Edi Ramës”, tha Kryemadhi duke i thënë Eni Vasilit “je e pandershme në punën tënde” dhe duke ju kthyer Alban Dudushit: I ke shërbyer Edi Ramës.Drejtuesja e emisionit “Open” ju përgjigj se krerët e opozitës kanë qenë gjithnjë të mirëpritur në studion e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.