Sport

Olsi Rama thërret në raport dhe i kërkon llogari gjyqtarit Enea Jorgji në fund të ndeshjes

21:57 - 13.12.19 Gazeta Shqiptare

Tirana ka fituar derbin me Partizanin me rezultatin 1-2, në minutat e fundit pas shumë vitesh.Në fund të takimit, kur arbitrat kanë qenë duke dalë nga stadiumi, Olsi Rama ka pasur një debat me gjyqtarin kryesor.

Nga videoja dallohet se Enea Jorgji, arbitri kryesor është duke u larguar, por Olsi Rama, drejtori i të kuqve e ka thirrur dhe ai ka shkuar tek ai

Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i debatit mes dy palëve.

Olsi Rama – Enea Jorgji on Vidnews.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.