Sport

Çfarë po ndodh në stadiumin e Vlorës? Ndërpritet ndeshja Flamurtari-Teuta

13:38 - 22.12.19 gsh

Moti i keq ka sjellë probleme dhe në Vlorë, duke ndërprerë ndeshjen Flamurtari-Teuta.Dy skuadrat në fjalë po luanin për javën e 17 të Kategorisë Superiore, kur në minutën e pestë u vendos që ndeshja të ndërpritej.

Në stadiumin “Flamurtari” po binin reshje të dendura shiu në momentin e ndeshjes, si rrjedhojë albitri dërgoi dy ekipet në dhomën e zhveshjes pasi u bë e pamundur vijimi i ndeshjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.