Sport

Largimi i Icardit nga Italia/ Wanda Nara: Ne femrat kemi shqisën e gjashtë…

11:49 - 03.01.20 gsh

Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së Mauri Ikardi ,Uanda Nara tregon prapaskenat e largimit të futbollisti argjentinas nga Interi drejt kryeqytetit francez. Në një intervistë për mediat franceze, Uanda rrëfen se jeta e familjes së tyre do të shkonte më lehtë nëse Ikardi nuk do të largohej nga Italia.” Mendoj vetëm për të mirën e tij. Të gjithë në Itali thonin se po lëndoja bashkëshortin tim meqë po e kërkonte Juventusi dhe Napoli. Por dëgjova një fjali brenda vetes, shqisën e gjashtë që ne gratë kemi: ‘Mauro duhet të ikë’. Nëse ai do të qëndronte në Itali, jeta jonë do të ishte më e lehtë, por unë mendoj në fillim për të mirën e tij, jo familjen”, shprehet bashkëshortja e Mauro Ikardit Uanda Nara.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE