Bota

Video/ Gjyshja lidh nipin 7-vjeçar me litar dhe e lëshon nga ballkoni

19:43 - 13.01.20 gsh

Një grua e moshuar ka vënë në rrezik jetën e nipit të saj 7-vjeçar, duke e lidhur me litar dhe më pas duke e lëshuar nga ballkoni  për të shpëtuar macen e cila ishte bllokuar dy kate më poshtë.Incidenti ndodhi në qytetin Sichuan të Nanchong, Kinë, njoftojnë mediet lokale.

Djali arriti të kapte macen dhe e futi në qese, përpara se ta tërhiqte prapa gjyshja. Kjo e fundit u kritikua në rrjet për veprimin e saj të rrezikshëm por për fat të mirë I mituri nuk pësoi asnjë dëmtim.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE