Kryesore

Dhunohet Trejsi Sejdini? Dalin pamjet, ku dy të rinj e qëllojnë brenda mjetit luksoz

12:32 - 14.01.20 gsh

Një video e publikuar ditën e djeshme po qarkullon në mediat sociale, ku shfaqen dy presona të maskuar, që dhunojnë dikë brenda një makine luksoze.Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, ndërsa pamjet janë publikuar nga “Jeta Osh Qef”, ku thuhet se brenda makinës dyshohet të ketë qenë ish-Miss-i shqiptar, Trejsi Sejdini. Dyshimet se mund të jetë rrahur Trejsi janë, pasi bukuroshja ka publikuar fotot, ku shfaqet duke pozuar pikërisht pas kësaj makine, që del në video.Por, në të vërtetë, nuk dihet nëse ka qenë Trejsi, vajza që rrihet brenda makinës, apo dikush tjetër.

Kujtojmë që Trejsi Sejdi është një ndër vajzat më të përfolura në showbiz-in shqiptar. Shpeshherë ajo është kryefjala e mediave, për shkak të sherreve dhe jetës luksoze, që reklamon në rrjetet sociale, apo edhe lidhjes me një trafikant droge.

 

 

<iframe width=”640″ height=”480″ id=”am__1578951568440″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen src=”https://vidnews.net/embed/1578951568440″></iframe><script src=”https://vidnews.net/assets/js/vid.js”>{“videoid”:”1578951568440″,”type”:50,”ratio”:0.75}</script><p><a href=”https://vidnews.net/video/1578951568440″>Ekskluzive, pamje dhune mes Tiranës/ Të rinjtë rrahin dikë në makinë, dyshohet se ka qenë Trejsi Sejdini </a> on <a href=”https://vidnews.net”>Vidnews</a>.</p>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE