Show-Bizz

`E dija që e kishte për mua´, Loredana ka një kritikë për Mozzik, ja çfarë nuk më pëlqeu te `Dhelpër dinake´

20:20 - 14.01.20 gsh

E ftuar në emisionin `NIN´, Loredana ndër të tjera, komentoi dhe këngën `Dhelpër dinake´ të Mozzik. Këngë kjo e cila u komentua në media dhe rrjete sociale se Mozzik i´a kishte dedikuar ish-partneres së tij.Pavarësisht mohimit nga ana e Mozzik Loredana e di që teksti ka qenë i dedikuar për të. Por kjo nuk e ka shqetësuar reperen më shumë sesa klipi.

“Nuk më ka pëlqy që i ka pasë 10 femra zhveshur. E mendoj pak ma ndryshe. Nuk kam qejf me i pa zhveshur. Mozzik nuk ka nevojë për femra zhveshur. Mozi është artist. Kënga i bëhet hit edhe nëse del vetëm”, tha reperja.

“E dija që pak e ka pas edhe për mu por më ka pëlqy kanga. Unë jam fanse e Mozit, nuk kam inat. E ndaj biznesin me privatësinë”, shtoi Loredana.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE