Show-Bizz

Foto/ Arbana Osmani shtatzënë? Xhemi zbulon të vërtetën

21:41 - 14.01.20 gsh

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu na kanë vërtetuar se miqësia e tyre nuk është vetëm brenda kornizave të ekranit por edhe jashtë tij, pasi shpesh ndajnë momente nga përditshmëria e tyre në rrjetet sociale.Një foto e publikuar në `Instagramin´  e moderatores Xhemi Shehu shkaktoi një `uragan´ komentesh . Në foto Xhemi shfaqej me Arbanën teksa po shijonin një kafe nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

Mirëpo, menjëherë sytë e fansave shkuan tek barku I Arbanës I cili duke I fryrë nga këndi I fotos.

“Arbana je shtatzënë?”, nisën të komentonin fansat dhe përgjigjen ua ka dhënë Xhemi.

Moderatorja ka postuar të njëjtën foto në Instastory duke treguar se Arbana nuk është shtatzënë, por barku është fryrë nga ushqimet e përgatitura nga recetat e shijshme të librit të dytë.

“Ka akoma librin e dytë në bark”, shkruan Xhemi shoqëruar me figurën e një ekoje që tregon ushqim.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE