Kronikë

Pas tërmeti/ Policia aksion në Tiranë, rreth 27 zyrtarë dhe ish-zyrtarë të shoqëruar

18:00 - 14.01.20 gsh

Policia e Tiranës ka realizuar një megaaksion ditën e sotme, pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit, ku kishte 51 viktima, mijëra të plagosur si dhe dëme materiale.Bëhet me dije se policia ka shoqëruar rreth 27 persona, zyrtarë dhe ish-zyrtarë, ndërsa aksioni është shtrirë në Vorë, Kashar dhe Farkë.

Po ashtu ndër të shoqëruarit, është  ish-shefi iUrbanistikës në Bashkinë Vorë, Luan Beta si dhe ish-kreu i Komunës së Farkës, Bardh Plaku.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE