Show-Bizz

Tayna dhe Mozzik kanë gati `Megahit-in´, zbulohet titulli i këngës

20:38 - 14.01.20 gsh

Reperi i njohur Mozzik dhe Tayna kanë ngjallur prej kohësh dyshime tek fansat e tyre për një projekt muzikor, i cili do e bënte bashkë dyshen edhe në skenë.Së fundmi ka qenë Mozzik ai i cili ka konfirmuar këtë lajm me anë të një postimi në llogarinë e tij në ‘Instagram’.

“E nënshkruajtëm tek noteri që domethënë hit e megahit. Tayna ft. Mozzik- Edhe ti. Së shpejti”, ka shkruar artisti krah fotove ku shfaqet në studio muzikore së bashku me Taynën.

Me siguri pas këtij lajmi ndjekësit e dyshes janë duke pritur me padurim materialin i cili ka bërë bashkë dy nga artistët më të pëlqyer të momentit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE