Kronikë

Emri/ Ja kush është personi që u dhunua dhe u mor me forcë në Kamëz

20:16 - 17.01.20 gsh

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e tmerrshme që ndodhi paraditen e sotme, në Kamëz.Raportohet se dy persona të maskuar e kanë futur me dhunë në makinën e tyre 49-vjeçarin, Jak Prenga dhe janë larguar në drejtim të paditur.

Ngjarja ndodhi rreth orës 11:44, në rrugën “Londër”. Sipas policisë gjatë një konflikti të çastit midis disa personave, është marrë me forcë në makinën e një prej autorëve të përfshirë në sherr.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.