Aktualitet

Sërish lëkundje tërmeti në vend, ja sa ishte magnituda

18:10 - 23.01.20 gsh

Të tjera lëkundje tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë.Sipas informacioneve nga EMSC tërmeti me magnitudë 3.2 është ndjerë në orën 17:57 dhe epiqendra ka qenë 12 km në verilindje të Ersekës. Lëkundjet janë ndjerë në gjithë rrethin e Korçës.

Rikujtojmë se, sizmologët janë shprehur se do të vijojnë pasgoditjet por do të jenë më magnidutë të vogël.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.