Kronikë

Aksident i rëndë në Librazhd, një i vdekur, tre të plagosur

17:17 - 24.01.20 gsh

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë, ne Librazhd, ku si pasojë ka humbur jetën një person si dhe janë plagosur tre të tjerë.Bëhet me dije se, në aksident janë përfshirë dy makina, ndërsa ende nuk janë identifikuar personat e plagosur apo dhe viktima.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.