BLUETOOTH

“Duan të virgjëra dhe tradhtojnë”, shpërthen Einxhel Shkira, pasi i vënë në dyshim virgjërinë

13:31 - 24.01.20 Gazeta Shqiptare

Moderatorja Einxhel Shkira nuk ka duruar shumë, pasi një ndjekës i ka hapur temën e virgjërisë. Ajo ka vendosur të replikojë dhe madje ta ndajë komentin në profilin e saj. “Edhe del çifti i kësaj thotë ‘jam e virgjër'”, – shkruan një ndjekës në profilin e moderatores. “Siç del dhe çifti jot thotë ‘s’jam i virgjër'”, – është përgjigjur prerë Einxhel
Shkira. Por, moderatorja nuk është mjaftuar me kaq. Ajo ka ndarë edhe një mendim tjetër lidhur me këto meshkuj që duan femrat e virgjëra: “I duan të virgjëra, por vazhdojnë
të tradhtojnë gjithsesi, e çfarë kuptimi ka kjo” ?!Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.