Kronikë

Motoçikleta humb kontrollin dhe përplaset me mbrojtësen e rrugës, plagoset rëndë 45-vjeçari në Elbasan

20:08 - 24.01.20 gsh

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë, në aksin Elbasan-Papër.Bëhet me dije se, një 45-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë, pasi ka humbur kontrollin e motoçikletës dhe është përplasur me mbrojtësen e rrugës.

Ende nuk dihet identitetiti i personit ne fjalë, ndërkohë i plagosuri është transportuar me urgjencë në spitalin e Elbasanit, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.