BLUETOOTH

I dashuri i Fjolla Morinës? Kërkohet nga policia, këngëtarja poston foto nga dreka në Itali

12:12 - 25.01.20 Gazeta Shqiptare

Fjolla Morina prej kohësh ka qëndruar larg lajmeve të “showbizz”-it. Këngëtarja vetëm ditët e fundit ka udhëtuar drejt Italisë, ku po kalon disa ditë pushime. Por duket se kjo foto zbulon detaje rreth mashkullit që i ka fituar zemrën. Djaloshi që shihni në foto është Elbasan Karaçica, i cili aktualisht është shpallur në kërkim, pasi dyshohet se ka kryer disa vjedhje, mes tyre vjedhje të veturave. Ai gjithashtu dyshohet se ka tentuar të godasë një polic me veturë.Ai shihet në këtë foto së bashku me Fjollën në një restorant italian, fare i pashqetësuar. Fjolla rrallë poston foto me meshkuj në rrjetet sociale, ndaj ky fakt na bën të mendojmë se mes saj dhe Elbasanit ka diçka më shumë sesa miqësi.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.