Sport

Vuan nga tumori në stomak, klubet e Kosovës lënë në baltë portierin

20:56 - 27.01.20 gsh

Vetëm 1600 euro të dhuruara! Kjo është shuma që klubet në Kosovë kanë dorëzuar për Arben Beqirin, portierin e Trepca89 që është diagnostikuar me tumor në stomak dhe ka nevojë për shumë mbështetje për kurimin e tij.Në rrjetet sociale klubet dhe kolegët kanë bërë fushatë për të ndihmuar 31-vjeçarin, por në në Asamblenë e Komitetit Ekzekutiv të Federatës së Futbollit të Kosovës, u mblodhën vetëm 1600 euro nga 16 zarfet që klubet dorëzuan në formën e ndihmës. Të thuash e turpshme është pak!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE