Aktualitet

Sot gjyqi me Ramën/ Sevim Arbana: Kam përballë avokat të super paguar nga kryeministri

10:09 - 28.01.20 gsh

Zhvillohet sot gjyqi i kryeministrit Rama dhe aktivistet Sebim Arbana.  Rama e paditi per shpifje Arbanen pas deklarates se saj se kishte pare kreun e qeverise te dhunonte nje ministre. Vet Sevim eshte shprehur se sot do te kete perballe nje studio avokatie italiane te superpaguar nga Rama.Statusi i Sevim Arbanes

Sot, dita më ‘e shënuar’në jetën time 🙁 !
Përballja me propagandën!
Ne vend të KM, do kem një studio avokatore italiane, te superpaguar nga KM dhe vetëm të vërtetën time.
Më uroni fat, se s’i dihet, mund te ndodhe ndonjë mrekulli me KÇK-të #FREESPEECHFREEDOMOFCOUNTRY

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.