Bota

Foto/ U përplas me kamionin dhe humbi jetën, kush është babai i dy fëmijëve që u aksidentua në autostradë

21:05 - 13.02.20 gsh

Një aksident i rëndë u regjistrua këtë të enjte në Ponte nelle Alpi, në zonën e La Seça, teksa një veturë u përplas me një kamionë.Si pasojë, një i ri shqiptar ka humbur jetën dhe ai është Endri Zaimi, 25 vjeç, që jeton në Alpago dhe ishte punëtor i një kompanie. Shqiptari kishte mbaruar turnin e natës, kurse po kthehej në shtëpi, shkruajnë mediat fqinje.

Aksidenti ndodhi rreth orës 07.00 të mëngjesit. Viktima po drejtonte një makinë tip “Volvo V50”. Karabinierët dhe grupi i hetimit shkuan në vendngjarje për të zbardhur gjithçka.

djali2 djali3 djali7
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.