Kryesore

Keti Bazhdari martohet për Shën Valentin/ Festa e çmendur e beqarisë me tortën erotike

12:18 - 13.02.20 gsh

Keti Bazhdari u shndërrua në një emër të dëgjuar në vendin tonë, kur kandidoi në Shkodër nën siglën e PS. Ndonëse kanë kaluar disa vite dhe ajo tashmë është larguar nga vëmendja e mediave, herë pas herë ajo ‘përfundon’në xhiron e rrjeteve sociale. Këtë herë një lajm i mirë na vjen nga biznesëomeni. Bëhet me dije se ajo dhe partneri saj ditën e nesërme për Shën Valentin do të celebrojnë dashurinë e tyre 10-vjeçare. Në rrjetet sociale ajo ka publikuar foto nga festa e beqarisë, që duhet thënë ka qenë me të vërtetë e çmendur. Me të gjitha detajet e një feste speciale, duket se ‘qershia mbi tortë’ ka qenë vetë torta.85007850_1409500642554090_2378093417218441216_o 86478301_1409500049220816_147169962090299392_o 86210640_1409501595887328_3396962936613240832_o 86293170_1409500879220733_7956641402211794944_o 86464126_1409500949220726_1119140487312179200_o 85226949_1409500839220737_5420071628870516736_o 86625250_1409501585887329_5883578563810033664_o
<
>

Ashtu si shihet edhe në fotot e publikuara nga vetë Keti, torta ka qenë në formën e organit gjenital mashkullor. Natyrisht që një shaka kjo e pranuar për të tillë festë. Mes miqsh dhe të afërmish, çifti ka festuar orët e fundit të beqarisë. Kujtojmë se ish-kandidatja dhe Kleidi Gjonej janë së bashku në një lidhje prej 10 vitesh.  Kleidi dhe Keti janë të dy moshatar dhe të dy shkodran. Jeta e e bashkëshortit të ardhshëm të saj ka qenë mes Udines e Shkodrës, për shkak të lidhjes me Ketin. Edhe ai, sikurse partnerja e tij është i angazhuar me disa biznese.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.