Kryesore

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, Xhoda publikon video-n me Arjola Demirin

19:49 - 14.02.20 gsh

Irgen Çela dhe Arjola Demiri ndodhen në Zvicër, pasi ditën e djeshme u mbajt premiera e filmit “I Love Topoja”.Së fundmi Arjola dhe Irgeni kanë postuar një video në profilet e tyre sociale, ku vihet re Arjola që mban në shpinë Xhodën dhe ky i fundit dëgjohet teksa thotë: Më ka marrë gruaja xhiro. Më pas dhe Xhoda ka vepruar po njësoj duke mbajtur Arjolën, duke shkaktuar kështu dhe shumë të qeshura.

“Çifti i lumtur për muaj mjalti në Zvicër”, ka shkruar Xhoda krahas videos.

Ndërsa Arjola shkruan: “Pas muajit të mjaltit kthehemi në Portokalli me 1 mars”.

 

https://www.instagram.com/tv/B8ja-qsJbyR/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE