Show-Bizz

Foto/ Xhesika Berberi konfirmon lidhjen e re, qirinj, trëndafila dhe dhurata mbi tavolinë, modelja tregon surprizën e partnerit

20:44 - 14.02.20 gsh

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës private.Mirëpo, ditën e sotme, në ditën e të dashuruarve, Xhesika ka treguar se është në një lidhje, teksa zbulon surprizën e partnerit. Modelja ka publikuar disa foto, ku shfaqet i gjithë ambjenti i zbukuruar nga petale trëndafilash, qirinj, dhurata dhe shampanjë.

Ende nuk dihet emri i personit që i ka rrëmbyer zemrën, por na mbetet të presim nëse Xhesika publikon detaje të tjera gjatë mbrëmjes.

 

86700004_490940551580286_4405965945466519552_n 86662724_167097181404565_6784968989513613312_n 86378867_594217918088631_2357186349645168640_n
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.