Kryesore

Shtrirë në barë dhe përkrah Monikës/ Ilir Meta uron Shën Valentinin

10:34 - 14.02.20 gsh

Presidenti i Republikës Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi i kanë dërguar këtë urim, si çift, qytetarëve shqiptarë me rastin e Shën Valentinit: “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!” Mesazhi është shoqëruar me një fotografi të çiftit Meta, pa korniza zyrtare. Të shtrirë në bar dhe veshur casual çifti presidencial ka zgjedhur të urojë në këtë mënyrë.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE