Aktualitet

Tragjedi në Bulqizë/ Shpërthen bombula e gazit, tre të vdekur dhe një i plagosur

12:01 - 14.02.20 gsh

Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, tre të vdekur, një i plagosur. Ngjarja ne Ostren të Madh te Bulqizës. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE