Kronikë

Video/ Shkodër, banesa e 10 familjeve përfshihet nga flakët tek ish-konvikti i Shkollës Veterinere

16:22 - 14.02.20 gsh

Një zjarr ka rënë pak minuta më parë në Shkodër.Raportohet se, një banesë ku jetojnë rreth 10 familje është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur tek ish-konvikti i Shkollës Veterinere.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po mundohen të mbajnë situatën nën kontroll. Bëhet me dije se fatmirësisht nuk ka të lënduar, ndërsa shkak i zjarrit ka qënë një shkëndije elektrike, për shkak të rrjetit të amortizuar.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE