Kryesore

Edi Rama i kërkon ndjesë Sokol Ballës: Më duhet të largohem pak më herët, kemi ditëlindje në familje

21:28 - 18.02.20 Gazeta Shqiptare

Kryeministri Edi Rama është i ftuar sot në “Real Story” të gazetarit Sokol Balla në televizionin “News 24”. Në nisje të emisionit, kreu i qeverisë i ka kërkuar ndjesë Ballës dhe i ka thënë që duhet të largohet pak më herët nga studio sepse kishte një ditëlindje në familje.“Sot duhet të jem në ditëlindjen e vajzës sonë dhe Linda që shpeshherë mi fal vonesat, këtë herë nuk do ta bëjë”, tha Rama.

Ai zbuloi kështu se familja Rama feston sot ditëlindjen e Reas, e cila mbush 30 vjeçe.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE