Sport

Erjon Braçe shpërthen kundër tifozëve të Tiranës: Janë llum!

15:02 - 22.02.20 Gazeta Shqiptare

Nga Erjon Braçe KUR KA TE DREJTE, KA!
POR NUK VLEN STATUSI NE INSTAGRAM I FSHF,
POR KALLEZIMI PENAL NE POLICI!

Paska patur dhe nje ndeshje tjeter ne Qemal Stafa-ajo e shkuljes se stolave;

Paska qene me spektakolare dhe ka perfunduar me thelle se ajo ne fushe:

145 per Tiranen
19 per Kukesin

Pas kesaj dhe para asaj qe vjen javes tjeter e qe llumi e ka edhe me me qef dhunen e barbarine,
FSHF ka shume te drejte qe kerkon reagim te qarte penal.

Vetem se reagimi penal nuk behet ne instagram, por me kallezim penal ne polici e gjykate;
Duhej bere sot, jo te henen!

Ndryshe llumi do e marre per normalitet dhunen dhe demtimet ne stadiumin Qemal Stafa!

Pra pas apelit te tyre,
doja ti beja thirrje te kallezonin sot pergjegjesit e dhunes barbare ne stadium dje!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.