Bota

Marrëveshja Kosovë-Serbi, Yuri Kim në SHBA koordinohet me të dërguarin special të Donald Trump

19:00 - 25.02.20 Gazeta Shqiptare

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka publikuar një fotografi gjatë qëndrimit në Uashington, ku ka takuar të dërguarin special të presidentit Trump për çështjen e Kosovës. Diplomatja shfaqet e qeshur në foto me Richard Grenell dhe ndihmës-sekretarin amerikan të Shtetit, Philip Reeker.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.