Kronikë

Ngjarja e rëndë në Mirditë/ Zbulohen detajet, vëlla e motër u vranë në oborrin e banesës, dyshohet konflikte familjare

21:27 - 25.02.20 gsh

Një ngjarje e rëndë u regjistrua pak minuta më parë në Rrëshen. Vëlla e motër mbetën të vrarë në oborrin e banesës së tyre në Kodër Rrëshen në rrethana ende të paqarta.Dyshohet se vrasja ka ardhur për konflikte familjare nga prishja e martesës së vajzës. I dyshuari kryesor për momentin, sipas burimeve është ish-bashkëshorti i saj. Viktimat janë me inicialet V.F. vëllai dhe E.F. motra. Policia ka ngritur patrulla në gjithë Rrëshenin për kapjen e autorit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.