Show-Bizz

Foto/ Fifi dhe Young Zerka bëhen bashkë, çfarë po kurdisin dyshja?

20:36 - 27.02.20 gsh

Këngëtarja e dashur për publikun e njohur si `Fifi´ dhe Young Zerka kanë pozuar së bashku ditën e sotme në Firenze, Itali.Në rrjetin e saj social “Instagram”, këngëtarja postoi një foto ku shfaqet me Zerkën. Bashkangjitur fotos ajo shkruan: Dojna me pru verën ma herët sivjet a jo.

Nga kjo Fifi ka lënë të nënkuptohet që një bashkëpunim në muzikë do të vijë nga dyshja së shpejti.

Mbetet për t´u parë nëse njëri prej tyre do të zbulojë më shumë se për çfarë bëhet fjalë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.