Kronikë

U plagos nga Fatmir Kolecaj gjatë operacionit, Komandanti i FNSH niset me urgjencë drejt Traumës

20:47 - 27.02.20 gsh

Nga të shtënat me armë zjarri gjatë operacionit në Mirditë, ka mbetur i plagosur Komandanti i Njësisë së FNSH-së në Shkodër. Ky i fundit u qëllua me armë zjarri nga autori i vrasjes së dyfishtë në Mirditë, Fatmur Kolecaj i cili  hapi zjarr ndaj policisë dhe më pas vrau veten, duke mos pranuar të dorëzohej.Bëhet me dije se, Komandanti i Njësisë së FNSH-së është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, për ndihmë më të specializuar.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.