Sport

Festoi me Ngo fitoren ndaj Kukësit, Greg Rama me shallin e Tiranës në tribunën VIP

18:58 - 28.02.20 gsh

Tashmë nuk është një sekret: në familjen Rama ka një derbi, ai ndërmjet Olsi Ramës, drejtorit të Partizanit, dhe nipit të tij, Greg Ramës, që është tifoz i Tiranës.Si për ta konfirmuar këtë, djali i kryeministrit Rama është shfaqur në këto çaste në tribunën VIP me shallin bardheblu në qafë, për të ndjekur sfidën dhe për të shpresuar fitoren e skuadrës së zemrës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.