Aktualitet

Rritet bilanci, shkon në 4 numri i të prekurve nga koronavirusi në Greqi

09:14 - 28.02.20 gsh

Ka shkuar në 4 numri i personave të prekur nga koronavirusi në Greqi. Mësohet se nga virusi është prekur një 36-vjeçare greke, banore e Athinës, e cila raportohet se kishte udhëtuar në Itali kohët e fundit.Siç raportojnë mediat greke, gruaja ka shfaqur simptoma gripi të lehtë, pa komplikacione, e cila ndodhet në spitalin e Athinës “Atikon”.

Kujtojmë se 3 personat e tjerë të prekur janë 2 gra dhe një fëmijë, që më herët kishin udhëtuar në Itali.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.