Rajoni

Video/ Vuçiç kollitet në konferencë: Shumë do të ishin të lumtur nëse do të ishte koronavirus

16:44 - 11.03.20 gsh

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ditën e sotme gjatë konferencës për media e zuri kolla për më shumë se 10 sekonda.Vuçiç u shpre se u kollit vetëm pasi pinte ujë.

“Unë vetëm u kollita, për të mos u shqetësuar, nuk është coronavirusi. E di se shumë do të ishin të lumtur nëse do të ishte një coronavirus, por nuk është”. tha ai.

Deri më tani, 12 raste të infeksionit me coronavirus janë raportuar në Serbi, dhe janë futur në karantinë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.