Rreth e rrotull

The Simpsons ‘parashikuan’ infektimin e Tom Hanks-it nga koronavirusi

17:40 - 12.03.20 gsh
GSH APP Get it on Google Play

The Simpsons vazhdojnë të trondisin botën me parashikimet e tyre.
Në një nga seritë e vitit 2007 shfaqet aktori Tom Hanks i animuar dhe thotë: Nëse më shikoni personalisht, më lini vetëm.

Ai vendosi ta izolojë veten nga të tjerët, në serial dhe kjo besohet se është një tjetër ngjarje e parashikuar.

Tom Hanks njoftoi dje në mbrëmje se bashkë me Ritën, bashkëshorten e tij janë vetëizoluar në Australi pasi janë prekur nga koronavirusi. Ai ndodhej atje për një film, kurse Rita për një koncert operistik.

Ndërkohë në hotelin ku qëndroi çifti ndodhej një i infektuar nga epiqendra e virusit, Ëuhan.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.